Studio Mar Azul 200Mts Copacabana Beach

  • 35 m²
  • 1 slaapkamer
  • 1 badkamer

1-slaapkamer Studio Mar Azul 200Mts Copacabana Beach Rio de Janeiro ligt op circa 1 km van het Fort Copacabana en op 10 minuten loopafstand van Siqueira Campos metrostation. Dit appartement van 35 m² is geschikt voor maximaal 3 gasten.

Gasten van de accommodatie zullen genieten van het comfort van een badkamer met een haardroger en handdoeken. Daarnaast vindt u er een apart toilet en een douche.

Jouw comfort is onze prioriteit, daarom biedt Studio Mar Azul 200Mts Copacabana Beach een kitchenette met een waterkoker en keukengerei.

Dit 1-badkamer appartement is in de Copacabana wijk van de stad en in de nabijheid van Santa Clara 33 gelegen. De Praça General Osório bevindt zich binnen 25 minuten lopen van Studio Mar Azul 200Mts Copacabana Beach, terwijl BRS 1 Figueiredo Magalhaes busstation op slechts 10 minuten lopen van het pand ligt. Het Standbeeld van Carlos Drummond de Andrade bevindt zich ook op een korte afstand van deze accommodatie. Dit appartement is gelegen op afstand van 8 km tot het treinstation Estação D Pedro II Central.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Studio Mar Azul 200Mts Copacabana Beach Rio de Janeiro
Real Apartments 329 - 3 Bedrooms And 3 Bathrooms In Copacabana
Mobiele prijsaanbieding

Real Apartments 329 - 3 Bedrooms And 3 Bathrooms In Copacabana

82 m van de accommodatie
Copa Requinte
Mobiele prijsaanbieding

Copa Requinte

139 m van de accommodatie
New Apartment Copacabana
Mobiele prijsaanbieding

New Apartment Copacabana

9.0
Schitterend 11 beoordelingen
153 m van de accommodatie
USD 260 USD 234
per nacht
    Hoe kom je bij het hotel

    Luchthavens

    Luchthaven Santos Dumont
    11 km

    Treinstations

    Estação D Pedro II Central Station
    8 km

    Faciliteiten

    Internet

    • WiFi

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    Accommodatie diensten

    • Kluisje
    • VIP in- en uitchecken
    • Conciërgebalie
    • 24 uur bewakingsdienst
    • Bagageopslag
    • Kapper
    • Winkels/ Commerciële diensten

    In de keuken

    • Elektrische waterkoker
    • Keukengerei

    Recreatie

    • Strandtoegang

    In de kamers

    • Airconditioning
    • Mini bar
    • Kleedruimte
    • Eettafel
    • Strijkfaciliteiten

    In de badkamer

    • Wasmachine
    • Gratis toiletartikelen

    Toestellen

    • Flat-screen TV

    Algemene faciliteiten

    • Roken is niet toegestaan
    • Lift
    • Brandblussers
    • Toegangssleutel

    Huisdieren

    • Huisdieren zijn niet toegestaan !

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 15:00 tot 23:59
    Uitchecken: van 09:00 tot 11:00
    Veelgestelde vragen
    • Waar is Studio Mar Azul 200Mts Copacabana Beach te vinden?
      Studio Mar Azul 200Mts Copacabana Beach is in de Copacabana wijk van de stad gesitueerd, op 25 minuten lopen van het Fort Copacabana.
    • Welke beroemde attracties liggen er in de buurt van Studio Mar Azul 200Mts Copacabana Beach?
      Populaire plekken in de buurt van Studio Mar Azul 200Mts Copacabana Beach zijn onder andere het Standbeeld van Carlos Drummond de Andrade, het Fort Copacabana, de Praça General Osório.
    • Hoeveel kost het om bij Studio Mar Azul 200Mts Copacabana Beach te verblijven?
      De huurprijs van Studio Mar Azul 200Mts Copacabana Beach is $88.
    • Welke eetgelegenheden kan ik vinden in de buurt van Studio Mar Azul 200Mts Copacabana Beach?
      Restaurants in de buurt van Studio Mar Azul 200Mts Copacabana Beach zijn onder andere Braseiro en Zona Sul restaurants, gelegen op ongeveer 5 minuten lopen.
    • Heeft Studio Mar Azul 200Mts Copacabana Beach internetverbinding?
      Ja, Studio Mar Azul 200Mts Copacabana Beach biedt draadloos internet.
    • Is er een keuken in het appartement?
      Bij het appartement vinden gasten een complete keuken met een waterkoker, een broodrooster en keukengerei.
    • Hoe groot is Studio Mar Azul 200Mts Copacabana Beach?
      Studio Mar Azul 200Mts Copacabana Beach heeft een totale oppervlakte van 35 m².

    Locatie

    Map
    Omgeving

    Luchthavens

    Luchthaven Santos Dumont
    11 km

    Treinstations

    Estação D Pedro II Central Station
    8 km

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Studio Mar Azul 200Mts Copacabana Beach Rio de Janeiro

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten